Як зекономити 20% на аерозольній фарбі для маркування деревини


Питання екології та екологічності є, як завжди, актуальним. Особливо, якщо йде мова про сучасного деревообробника чи лісове господарство.  Компанія «Бергбау-Технік» знайшла рішення, яке може допомагати клієнтам продовжувати використовувати в своїй роботі саме екологічно безпечні товари. Адже аерозольні фарби Biodur є таким рішенням.

Для лісових господарств такі фарби стануть в нагоді для маркування деревини під зруб та сухостою, а також при прокладанні туристичних маршрутів. До того ж, і лісівники, і деревообробники можуть легко позначати вже заготовлений ліс в рамках своєї кропіткої роботи. Фарба Biodur буде надійно триматися на поверхнях впродовж одного-двох років в залежності від умов використання.

Розповідаємо про найважливіші факти про аерозольні фарби Biodur:

  • Екологічна складова. Фарби Biodur, які призначені для використання в лісових умовах, не містять шкідливих елементів на кшталт толуолу, свинцю та кадмію, тобто є повнісню екологічно безпечними.
  • Чому мова йде про 20% економії? Тому що один балон Biodur може замінити 3-4 балони звичайної аерозольної фарби. До того ж спеціальний клапан дозволяє наносити фарбу під будь-яким кутом, тому можна бути впевненим, що фарбу буде використано повністю. А ще цей клапан має хорошу властивість, яку точно оцінять в лісі  — він самоочищується при використанні, тому не буде засихати.
  • Кольорова гама. Наразі є п’ять основних кольорів, які найчастіше використовують в лісі при маркуванні – червоний, жовтий, зелений, рожевий та помаранчевий. Гадаємо, цих кольорів цілком достатньо для різноманітних маркувань.

No comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *