Чому важливо використовувати оригінальні засоби для кріплення бирок Signumat


Ще на початку весни цього року в спільноті, що пов’язана з електронним обліком деревини, активно обговорювалося питання підробних засобів для кріплення бирок ТМ Signumat. Деякі лісові господарства встигли придбати та спробувати в роботі такі підробні засоби, які, звісно ж, продаються на ринку товарів суттєво дешевше за оригінальні.

Компанія «Бергбау-Технік», яка є офіційним партнером ТМ Signumat в Україні, звертає увагу своїх клієнтів на декілька важливих факторів:

  • Якість. Тут не повинно бути жодних компромісів, адже від якості молотків залежатиме зручність їх використання, а виштовхувачі повинні чітко постачати бирки за будь-яких умов використання. Що стосується сумок для зберігання бирок, то якість пластику повинная бути на найвищому рівні, адже пластик не повинен тріскатися при ударах чи на морозі.
  • Ціна. Оригінальні засоби для кріплення бирок постачаються компанією на український ринок більше 5 років і протягом цього періоду ціна є сталою. При цьому за необхідності «Бергбау-Технік» може підтвердити, що товари ТМ Signumat виготовлено на європейському виробництві Latschbacher GMBH.
  • Комплектність. Компанія наголошує, що придбати весь комплект – молоток, виштовхувач та сумку для зберігання бирок – можна лише у офіційного постачальника. При цьому клієнти «Бергбау-Технік» можуть придбати це обладнання як набором, так і окремо замовити молоток чи автоматичний виштовхувач.
  • Наявність. Ця категорія товарів завжди є на складі «Бергбау-Технік», адже логістичний підрозділ компанії заздалегідь готує необхідні складські запаси актуальних запасів, до яких, зокрема, відносяться і набори для кріплення.

No comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *