Як обрати ідеальний мобільний термопринтер для роботи в лісі


Не є великим секретом, що в сьогоднішніх реаліях є величезна кількість різноманітних мобільних термопринтерів, які постачальники пропонують для роботи в лісі. Звісно, кожен обирає той варіант, який йому до душі, але компанія «Бергбау-Технік» рекомендує підходити до питання покупки принтеру відповідально та зважено.

По-перше, варто звертати увагу, чи обраний термопринтер відповідає таким задачам, як швидкий друк та надійність в роботі. Другий, не менш важливий фактор — принтер має витримувати надскладні робочі умови кожного дня в умовах лісу.

По-третє, ціна девайсу має стати певною «золотою серединою» серед всіх моделей принтерів на ринку.

«Бергбау-Технік» рекомендує лісівникам звернути особливу увагу на мобільний термопринтер Timber TMBR 80, що постачається в Україну близько двох років та має позитивну репутацію в лісовій галузі.

Цей принтер було розроблено для вирішення задач лісівників, він витримує будь-які навантаження на друк та легко працює навіть за несприятливих погодних умов.

Дізнатися про всі технічні характеристики Timber TMBR 80

Легкий, міцний і надійний принтер відмінно працює з різноманітними пристроями та додатками, включаючи електронний облік деревини на пристроях з операційними системами Android та Windows Mobile. Ціна пристрою складає 8 298 грн. з ПДВ.

No comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *