Молоток для маркування деревини Signumat: якість понад усе


Компанія «Бергбау-Технік», яка є офіційним партнером ТМ Signumat в Україні, акцентує увагу деревообробників та лісівників на рішеннях цієї торгової марки. Зокрема, сьогодні мова йде про молоток для маркування деревини.

Молоток Signumat є безперечним лідером серед молотків для маркування деревини. Легкість в експлуатації досягається за рахунок кульового шарніра в ударній частині, що дозволяє нанесення рівномірних ударів, а висока якість руків’я – додаткова особливість інструменту, що забезпечує високу ефективність і безпеку роботи.

Бирка кріпиться до ударної частини молотка за допомогою одного легкого натискання. При цьому не важливо – прямі чи зігнуті зубці має бирка – з одного удару молотком її можна надійно прікріпити до дерева.

«Бергбау-Технік» радить обирати лише професійний інструмент, зокрема, вже роками перевірені засоби для кріплення Signumat.

Нагадаємо також, що виштовхувач та сумку для зберігання бирок можна придбати єдиним комплектом,  при цьому купувати молоток для маркування деревини не обов’язково. Клієнти можуть і надалі купувати обладнання як набором, так і окремо замовляти автоматичний виштовхувач.

No comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *