Мобільний термопринтер Timber TMBR 80 вже працює у кожного другого клієнта


Компанія «Бергбау-Технік», яка постачає цілу лінійку мобільних термопринтерів для лісової галузі, робить акцент своїх клієнтів на  сертифікованих в Україні принтерах Timber TMBR 80.  Зараз мобільний термопринтер Timber TMBR 80 вже працює у кожного другого клієнта — такого показника було досягнуто протягом перших шести місяців поточного року.

Нагадаємо, принтер Timber TMBR 80 — легкий, міцний і надійний принтер, що відмінно працює з різноманітними пристроями та додатками, включаючи електронний облік деревини на пристроях з операційними системами Android та Windows Mobile.

Пристрій витримує будь-які навантаження на друк та легко працює навіть за несприятливих погодних умов — це вже перевірено в кількох десятках лісгоспів. Лісівники надали позитивний відгук щодо роботи таких принтерів.

Всі технічні характеристики Timber TMBR 80

«Бергбау-Технік» робить акцент саме на цій перевіреній моделі, надаючи річну гарантію на неї. Це рішення пройшло всі необхідні перевірки і отримало сертифікат відповідності, що почав діяти в Україні наприкінці січня 2021 року.

No comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *