Мірні вилки Signumat, які працюють на сторожі точних вимірювань


Компанія «Бергбау-Технік», яка є офіційним партнером ТМ Signumat в Україні, продовжує поставки мірних вилок австрійського виробництва в 2021 році. Компанія почала поставки вилок на початку 2019 року та мала окремий контракт на їх поставку, що діяв наступні два роки. Проаналізувавши попит на мірні вилки, було прийнято рішення продовжити поставки всіх трьох довжин вилок — 60 см, 80 см та 100 см.

Мірні вилки Signumat, які працюють на сторожі точних вимірювань — це історія про завжди точні вимірювання діаметру стволів дерев. Основні елементи вилок виготовляються з міцного алюмінію, а для легкого пошуку інструменту в лісі два основних вузли інструменту вкриті пластиком яскравого помаранчевого кольору.

Серія вилок Signumat нараховує три моделі вилок, які відрізняються довжиною робочої шкали:

модель 60 см: має довжину робочої шкали 60 см;
модель 80 см: має довжину робочої шкали 80 см;
модель 100 см: має довжину робочої шкали 100 см;

Разом із мірними вилками лісівники та деревообробники також користуються аерозольними фарбами для маркування живого та вже заготовленого лісу та мають можливість економити до 20% фарби.

До того ж, інструмент має високий коефіцієнт зношення, плюс на нього встановлено полімерні змінні вкладиші. Нанесення сантиметрової шкали на вилках Signumat виконане зносостійкою фарбою.

No comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *