Що лісівникам варто знати про скромного красеня Chainway C70 (2D) Android


«Бергбау-Технік» раніше анонсувала початок роботи з міжнародним виробником Chainway, що має спеціалізацію «Захищені КПК». Сьогодні розповідаємо про скромного красеня в лінійці Chainway КПК C70 з 2D-сканером, що працює на Android.

Термінали Chainway C70 в свій час пройшли випробування відразу в декількох галузях – логістиці та промисловості, а компанія «Бергбау-Технік», завдяки своїм компетенціям в своїй рідній галузі, провела також тести в лісових господарствах.

Не дивлячись на «скромні» показники пам’яті, Chainway C70 в лісі продемонстрував неабияку витривалість та зручність в роботі. Ці параметри було забезпечено завдяки сучасному процесору та стабільній версії ПЗ, що базується на Android 6.0. Чудовим доповненням терміналу є 2D-сканер, це відразу додає декілька пунктів в порівнянні зі схожими КПК на ринку.

Окрім цього, вкотре зазначаємо тривалість роботи акумуляторної батареї. З цікавого: тестування показали, що заявлені заводські показники АКБ ємністю 4000 мАг є чесними та відповідають дійсності.

За підсумками перших продажів моделі С70 в лісові господарства можна також відмітити, що КПК зручно «лежить» в руці під час роботи за будь-якої погоди, при цьому сканер 2D безпомилково виконує свої функції.

No comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *